4 proste sposoby na dodanie motywu przewodniego do łazienki

blog_2

Jeśli chcesz szybko odświeżyć swoją łazienkę, a nie przeprowadzać gruntowny remont, przedstawiamy kilka szybkich i niedrogich sposobów na wprowadzenie do niej motywu przewodniego. Wykorzystując akcesoria z naszej serii Accents, pokażemy Ci, jak stworzyć 4 modne stylizacje i odnieść kolejne małe łazienkowe zwycięstwa.

Przez cały rok celebrowaliśmy Wielką Brytyjską Łazienkę we wszystkich jej wspaniałych formach. Od najmniejszej szatni po najbardziej okazałe projekty, przedstawiamy świeże pomysły na każdą sytuację.

W wielu przypadkach wystarczy odrobina troski i kilka dobrze dobranych akcesoriów, aby łazienka nabrała zupełnie nowego charakteru.

Jeśli szukasz konkretnego motywu aranżacyjnego, pomoc jest w zasięgu ręki. Stworzyłam 4 różne style, oparte na najnowszych trendach w aranżacji wnętrz, wykorzystując akcesoria z serii Accents od Victoria Plum. Zobacz moje tablice nastrojów poniżej.


1. Coastal

Trendy mogą przychodzić i odchodzić, ale niektóre rzeczy pozostają niezmienne. Nasz romans z morzem jest nieprzemijający, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę liczbę łazienek inspirowanych morzem, które można znaleźć w domach w całym kraju. Z odpowiednimi akcesoriami stworzenie nadmorskiego motywu w łazience jest naprawdę proste.

Niektóre z głównych elementów, na które należy zwrócić uwagę przy tworzeniu motywu nadmorskiego, to paleta kolorów składająca się z różnych odcieni niebieskiego, granatowych pasków, malowanego drewna (dla uzyskania nadmorskiego klimatu), motywów i wzorów muszli oraz organicznych akcesoriów.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po stylu "Get the Look", aby poznać więcej pomysłów na łazienkę w stylu nadmorskim lub, jeśli już wiesz, czego chcesz, kup już dziś styl nadmorski.


2. Naturalne elementy

W ramach odwetu od nowoczesnego świata, projektanci wnętrz, tworząc współczesne łazienki, zwracają się w stronę bardziej naturalnych materiałów, kolorów i faktur. Jeśli chcesz ponownie połączyć się z naturą, sprawdź poniższe akcesoria.

Do akcesoriów łazienkowych należą: organiczne wykończenia i materiały, takie jak drewno i marmur, naturalne kolory, takie jak beż, taupe i brąz, ręcznie robione elementy, takie jak kosze lub makramowe wieszaki na rośliny oraz okrągłe kształty nawiązujące do naturalnych form.

Dowiedz się, jak stworzyć idealną naturalną łazienkę w naszym najnowszym przewodniku stylistycznym i przejrzyj wszystkie nasze akcesoria łazienkowe Natural Elements.


3. Tradycyjny styl botaniczny

Jeśli Twoja łazienka jest prosta i funkcjonalna, tradycyjne akcesoria w stylu botanicznym pomogą nadać jej łagodniejszy charakter.

Idealnie pasują do bardziej tradycyjnych projektów łazienek, a podczas ich urządzania zwróć uwagę na następujące elementy: inspirowane stylem vintage elementy wykończeniowe, takie jak ceramiczne słoiki, miękkie, neutralne kolory, ozdobne wzory, takie jak dekoracyjne ramy luster i plecione kosze.

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka rozkwitła, zapoznaj się z naszymi pomysłami na łazienkę w stylu francuskiego kwiatu lub przejrzyj wszystkie nasze akcesoria do łazienki w stylu tradycyjnej botaniki.


4. Miejski styl industrialny

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w centrum miasta, czy na wsi, miejski styl industrialny wciąż jest bardzo atrakcyjny. Ten styl, charakteryzujący się ziarnistą, ekscytującą krawędzią, jest chłodny, współczesny, a także bardzo praktyczny.

Aby nadać łazience charakter bardziej "śródmiejski" niż przyziemny, zalecam następujące elementy wyposażenia: Czarne akcenty wokół krawędzi, cienkie, miejskie paski, a także beton i metalowe wykończenia, takie jak młotkowany metal.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego stylu, przeczytaj nasz najnowszy przewodnik po łazienkach w stylu industrialnym. A może już dziś odkryjesz całą naszą kolekcję akcesoriów w stylu miejskiego industrialu?


Sklep z akcesoriami łazienkowymi Accents

Nie musisz wydawać fortuny, aby mieć piękną łazienkę. W naszej ofercie Accents znajdziesz szeroki wybór eleganckich akcesoriów, które nasz kreatywny zespół posegregował w różne, spójne style, oszczędzając Ci kłopotów z łączeniem i dopasowywaniem. Zapoznaj się z naszą ofertą, klikając na poniższe zdjęcie.


Wielka brytyjska łazienka

Bez względu na to, jak duży lub mały jest Twój budżet, w Victoria Plum celebrujemy wszystko, co sprawia, że brytyjskie łazienki są wspaniałe! Sprawdź wszystkie nasze świeże inspiracje dla narodu, klikając na poniższy obrazek.