5 Mitów o przebudowie łazienki

blog_2

Remodel łazienki to doskonała okazja do stworzenia relaksującej, funkcjonalnej przestrzeni w jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Stosując się do mądrych wskazówek i unikając tych mitów, możesz mieć pewność, że Twój projekt przebudowy przebiegnie bez zakłóceń. Oto 5 powszechnych mitów na temat przebudowy łazienki, które musisz znać zanim zaczniesz:

1) Musisz mieć duży budżet

Podczas gdy przebudowa łazienki może być bardzo kosztowna, nie trzeba mieć dużego budżetu, aby osiągnąć pożądany efekt końcowy. Najpierw ustaw swój budżet, a następnie poszukaj sposobów na zaoszczędzenie, jednocześnie uzyskując funkcje, które chcesz.

2) Musisz powiększyć swoją łazienkę

Innym mitem jest pomysł, że trzeba zwiększyć rozmiar łazienki, aby było warto. Nie jest to prawdą, ponieważ przy odpowiednim układzie i projekcie, nawet mała łazienka może poczuć się przestronna i wygodna.

3) Twój remodel musi dodać luksusu

Nie każdy dom wymaga łazienki Columbus Designroom. Po prostu staraj się stworzyć projekt łazienki, którego pragniesz, nie martwiąc się o to, aby był on najwyższej klasy. Chcesz przemodelować łazienkę, która sprawi, że Twoja przestrzeń będzie funkcjonalna i stylowa przez lata.

4) Musisz oddzielić wannę od prysznica.

Nie każdy dom jest przystosowany do posiadania łazienki z oddzielną wanną i prysznicem. Może nie mieć miejsca, pieniędzy, a nawet zainteresowania oddzieleniem tych cech. Pracuj z przestrzenią, którą posiadasz, jeśli nie chcesz się rozbudowywać i zaprojektuj kombinację prysznica i wanny, która spełni Twoje potrzeby.

5) To nie jest warte inwestycji

Łazienka i kuchnia to dwa najlepsze pokoje w domu do zainwestowania pieniędzy i czasu. Ustaw swój budżet na łazienkę, aby przebudować i skupić się na osiągnięciu projektu, który naprawdę chcesz. To się opłaci w dłuższej perspektywie.