Aktualizacja łazienki bez rozbijania banku

blog_2

Renowacja i modernizacja domu może być kosztownym i czasochłonnym projektem, szczególnie jeśli chodzi o przebudowę łazienki. Na szczęście, jeśli aktualizacje elektryczne i hydrauliczne nie są konieczne, istnieje praktycznie nieograniczona liczba przyjaznych dla budżetu pomysłów, które można wykorzystać do przekształcenia nudnej, nudnej łazienki i nadania jej nowego, świeżego wyglądu. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak dokonać niedrogiej modernizacji.

Farba

Chociaż ja może wydawać się zbyt prostą propozycją, malowanie ścian świeżym, modnym kolorem i zastępowanie twój prysznic drzwi z nowszymi modelami może iść długą drogę w kierunku uaktualniać spojrzenie twój łazienka. Aby nadać łazience ultranowoczesny wygląd, zdecyduj się na dwutonowe malowanie, które natychmiast ożywi pomieszczenie.

Odplamione i zużyte wanny mogą być również pomalowane specjalną farbą. Po jej zakończeniu możesz zainwestować w nowe okucia do wanny, prysznica i umywalki. Na przykład, można wyłączyć złote lub mosiężne baterie, które są teraz przestarzałe, z uderzającą metaliczną czarną glazurą lub jasną farbą.

Oświetlenie

Zainstaluj nowe oświetlenie w suficie i nad próżniakiem, aby natychmiast zmodernizować to często używane pomieszczenie. Należy jednak w miarę możliwości unikać stosowania świetlówek, ponieważ mogą one być nieco szorstkie. Zamiast tego, spróbuj naturalnego, miękkiego światła w swojej łazience.

Lustra

Nawet proste rzeczy, takie jak wieszanie nowych luster nad umywalką czy próżność, mogą dodać nutkę klasy do zasadniczo każdej łazienki. Wybierz lustro o stylowym wyglądzie i ciekawej oprawie lub kup zwykłe lustra i kup ramki osobno, aby stworzyć całkowicie wyjątkowy wygląd.

Płytki

Wymiana starych, porysowanych lub zużytych płytek na nowe, współczesne to świetny sposób na nadanie łazience zupełnie nowego wyglądu.

Dodatkowe wskazówki

Spróbuj zamienić się wentylatorami dla cichszych modeli, aby zaktualizować swój pokój z proszkiem, i wyczyścić bałagan poprzez użycie układanych w stosy szuflad i półek, które zazwyczaj nie są drogie.

Gdy planuje niedrogą przebudowę, przegląda czasopisma, robi zakupy wokoło przy domowymi ulepszeniami sklepami i szuka online dla dekoracyjnych pomysłów. Z odrobiną czasu i wysiłku, i niedrogie upgrade dla łazienki może stać się rzeczywistością.