Aktualizacja wystroju łazienki na wiosnę

blog_2

Podczas gdy ty robisz czasowi dla de-cluttering, cleaning i przechować zimowe ubrania, witać wiosnę świerkiem up twój łazienka zbyt! Z nowym wystrojem, kolorami i kreatywnością, nudna przestrzeń staje się olśniewającym rajem. Spójrz na nasze poniższe wskazówki, aby uzyskać świeży, wiosenny wygląd w swojej łazience!

Odrobina koloru

Nic tak nie mówi wiosna jak jasne kolory. Pozbądź się czerni, bieli, brązu, szarości, beżu, granatu i neutralnych odcieni i dąż do kolorowego wystroju wanny. Miętowe, żółte, czerwone, różowe, zielone i fioletowe odcienie są świetnymi, wyróżniającymi się kolorami do włączenia do pokoju. Jeżeli zmiana koloru ściany być jaskrawy jest zbyt dużo dla ciebie, jakkolwiek, używa jaskrawych popsów kolor w próżności, pracach plastycznych, lub wazonach dostawać ten sam uczucie.

Uzyskać dekoracyjny

Wzory i knickknacks dodają osobowości każdemu pomieszczeniu. Paski, kształty i wzory na ręcznikach, zasłony prysznicowe, zasłony okienne, zestawy akcesoriów łazienkowych, lustra i dzieła sztuki podkreślają tę osobowość. Obejmij kształt elementu dekoracyjnego (prawdopodobnie kwadratu lub prostokąta) w wielu miejscach, aby stworzyć równowagę w przestrzeni. Dziwne elementy akcentujące, takie jak dzieła sztuki, rzeźby lub bibeloty, opowiadają historię poprzez swoje szczegółowe projekty.

Elementy natury

Kwiaty, rośliny i kawałki plaży nadadzą spa, naturalny element tej okolicy. Sprawią, że pokój będzie czuł się świeżo, intymnie i wyjątkowo. Kwiaty w wazonach, rośliny doniczkowe, muszelki i muszle konszy to przykłady różnych naturalnych elementów, które dodadzą Twojej przestrzeni. Dobrze sprawdzają się również akcesoria wykonane z cegły, kamienia lub drewna. Można nawet dodać ścianę z odzyskanego drewna lub półki, aby nadać pomieszczeniu trochę tekstury.

Dodaj rozwiązania w zakresie przechowywania

Nie można mieć zbyt wiele miejsca w łazienkach. Gdy półki są zbyt pełne, aby przechowywać nieużywane przedmioty, przenośna przestrzeń magazynowa może być twoim rozwiązaniem. Przenośne przedmioty do przechowywania sprawiają, że przedmioty do kąpieli są łatwo dostępne, a jednocześnie są stylowe. Kosze, wanna stojaki magazynowe, prysznicowe caddies i blatowe organizery są wielkimi składowymi opcjami. Większe pomieszczenia mogą dodawać małe szafki kąpielowe, nad toaletowym magazynem, i drabinkowe półki dla więcej przestrzeni.

Lustra na ścianie

Lustro jest zszywką w łazience do powiększania pokoju, więc uaktualnienie lustra o nową ramę sprawi, że będzie ono wyskakiwać. Jeśli masz miejsce tylko na małe lusterka, zalecamy dodanie wielu, aby stworzyć symetrię. Można nawet zamienić jedno duże lustro na dwa mniejsze, aby powiększyć przestrzeń i pozwolić na większą kreatywność. Sparować lustra ze światłem słonecznym i nowymi oprawami oświetleniowymi, a kombinacja lustro-światło będzie oświetlać przestrzeń.

Oświetl go

Pozwól, aby światło rozjaśniło obszar poprzez światło naturalne i wewnętrzne. Możesz nawet zamienić ciemniejsze odcienie lub zasłony na białe lub przezroczyste, jeśli to możliwe. Dodanie jasnych, nowych opraw oświetleniowych sprawi, że przestrzeń stanie się jaśniejsza i odświeżona. To może nawet stać się zabawnym wiosennym projektem DIY - malowanie starych opraw oświetleniowych, aby nadać im nowy wygląd!

Jak widać, prace malarskie i remonty remontowe nie są konieczne, aby zmienić łazienkę z drab do fabuły. Wymiana wystroju domu na i z okolicy będzie miała zasadniczy wpływ na wygląd i atmosferę, nie wydając tysięcy na osiągnięcie podobnego rezultatu.