Brodzik prysznicowy Wydaflo

blog_2

Dzięki brodzikowi Wydaflo nie ma już żadnych nieprawidłowych odpływów. Wynaleziony przez australijskiego budowniczego Phila Muirheada w wyniku wielu lat prób i wdrożeń, brodzik ten przynosi korzyści zarówno handlowcom, jak i klientom. Przezroczysta konstrukcja brodzika pozwala instalatorom zobaczyć, gdzie będzie pasował przyszły odpływ i jest regulowany w stosunku do sztywnych rur i ścian, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Tani i łatwy w montażu brodzik Wydaflo zapewnia regulowany obszar odpływu ścieków, dzięki czemu stały orurowanie można podłączyć w dowolnym miejscu w tej strefie. Brodziki Wydaflo mogą być produkowane w różnych kolorach, pasujących do aktualnego wystroju każdej łazienki.

Brodzik nie posiada żadnych brudnych rusztów do czyszczenia lub zabrudzeń widocznych przez ruszt, co czyni go estetycznym i niekłopotliwym w utrzymaniu czystości dla właściciela.

Brodzik jest niezwykle wygodny dla handlowców pod względem czasu i ostatecznego montażu. Zewnętrzną tacę można zamontować i pozostawić do czasu zakończenia budowy domu lub pracy, a jej środkową część można zamontować w późniejszym terminie, umożliwiając innym rzemieślnikom, takim jak glazurnik, hydraulik czy malarz, stanie na podłodze wewnątrz tacki. Taca jest formowana wtryskowo przy użyciu wysokowytrzymałego materiału A.BS, dzięki czemu przewyższa produkty formowane próżniowo i z włókna szklanego.

Wydaflo posiada patenty przyznane w Chinach, USA, Nowej Zelandii, Europie i Australii, a znaki towarowe zostały niedawno aktywowane w 38 krajach konwencji europejskich, w tym w Hongkongu. Patenty na Wydaflo obejmują koncepcję regulowanych odpadów, dlatego też produkt nie ogranicza się tylko do brodzików, wanien i spa.