Catalano Newflush - toaleta bezrantowa

blog_2

Newflush, toaleta bez rantu od wiodącego włoskiego producenta ceramiki sanitarnej Catalano, obejmuje teraz zarówno miski wiszące, jak i stojące, dostępne wyłącznie w Rogerseller.

Wykorzystując w pełni potencjał wody, system Newflush wyposażony jest w spłukiwanie Vortex, które optymalizuje czyszczenie powierzchni, ułatwia mniejsze zużycie wody, a dzięki pracy na niższym poziomie decybeli, znacznie zmniejsza hałas podczas spłukiwania.

System charakteryzuje się również technologią rimless, która jest bardziej higieniczna i ułatwia czyszczenie, a jednocześnie zapewnia ciągłość wizualną.

Przełom technologiczny jest obecnie dostępny dla misek wiszących i stojących Sfera, nowoczesnego rozwiązania charakteryzującego się miękkim morfologicznym designem i okrągłą formą.

toaleta

Patelnie wyposażone są również w sygnowany przez Catalano system antybakteryjnego szkliwa Cataglaze+, który wykorzystuje jony srebra i tytanu, aktywnie działające rozwiązanie antybakteryjne, które zabija 99,9% bakterii. Glazura ta zapewnia również idealnie gładką powierzchnię i błyszczące wykończenie, które zachowuje swój blask i nie blaknie. Technika szkliwienia Cataglaze+ ma cykl życia tak długi jak sama ceramika, zmniejsza potrzebę stosowania szkodliwych detergentów, redukuje ilość odpadów uwalnianych do środowiska i zapewnia zwiększoną odporność na agresywne środki chemiczne.

Oferując kompletne rozwiązanie do łazienki, miski wiszące i stojące Sfera Rimless dostępne są z wyjmowanymi siedziskami typu slim lub standard, wszystkie wyposażone w technologię "soft-close" Catalano, a ich uzupełnieniem jest kolekcja umywalek Sfera.

Umywalki są przystosowane do instalacji syfonu S lub P i oferują 4-gwiazdkową ocenę WELS, 4,5/3L podwójnego spłukiwania.

Rogerseller obsługuje zarówno duże projekty deweloperskie, jak i renowacje domów, a w trzech luksusowych salonach w Melbourne, Sydney i Brisbane prezentuje swoje najnowocześniejsze produkty.