Czy meble łazienkowe wenge to nowa czerń?

blog_2

Jeśli nigdy wcześniej nie zetknąłeś się z wenge (wymawiane jako "wen-geh"), jesteś w dobrym towarzystwie!

Wenge jest stosunkowo mało znanym rodzajem drewna do wykończenia mebli i mebli i w łazience, ale przebija się jako kolor akcentowy. kolor. Pochodzi z drzewa Millettia laurentii występującego w Afryce Środkowej, jest to drewno tropikalne o bardzo ciemnej barwie. Opisywane jest jako opisywane jako "prawie czarne", a nawet jako "espresso".

Oczywiście, większość łazienek ma tradycyjne białe wykończenie, ale wykończenie wenge może naprawdę uzupełnić i podkreślić resztę Twojego wenge, nadając klasyczny ciemno-jasny wygląd.

Na VictoriaPlum.com mamy szeroką gamę mebli łazienkowych mebli, które wenge, jak również inne wykończenia z ciemnego drewna, w tym panele wannowe, lustra, szafki na kosmetyki, toaletki oraz szafki łazienkowe zarówno podłogowe, jak i wiszące.

Najważniejsze wskazówki

Oto nasze najważniejsze wskazówki dotyczące wykorzystania ciemnego drewna lub wenge w Twojej łazience:

  • Twoja wanna stanowi jedną z największych powierzchni spośród wszystkich elementów w łazience. w Twojej łazience. Dodaj nowy panel wenge do istniejącej wanny, aby zapewnić kontrast. dla kontrastu.
  • Dodaj wiszącą szafkę z lustrem, taką jak Odessa Wenge 3-drzwiowa lustro Odessa Wenge. Nie tylko doda ona charakteru całej łazience, ale także Zapewnia zarówno światło, jak i bardzo potrzebne miejsce do przechowywania przyborów toaletowych.
  • Dodaj akcesoria w ciemnych kolorach, takie jak wazony, kwiaty lub ręczniki, aby Podkreśl jasne i ciemne aspekty łazienki.

Meble z ciemnego drewna

Jeśli szukasz pasujących mebli łazienkowych z wykończeniem z ciemnego drewna, sprawdź jeden z poniższych asortymentów dostępnych w sprzedaży na VictoriaPlum.com:

  • Meble łazienkowe Arden essen
  • Meble łazienkowe Curvaceous slate
  • Szare meble łazienkowe Camberley
  • Planet czarne meble łazienkowe

Seria mebli Drift essen obejmuje szereg dopasowanych szafek do przechowywania, szafek pod umywalkę i szafek z lustrem w pięknym ciemnoszarym wykończeniu.

W ofercie znajdują się nie tylko szafki pod umywalkę i szafki z lustrem, ale także wąskie szafki łazienkowe, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca.