Devon&Devon Scottie

blog_2

Nowy Scottie vanity unit Devon&Devon inspirowany jest ikonicznym stołem próżności Zeldy. Oferuje on nowe rozwiązanie z umywalką nablatową, zaprojektowane tak, aby wprowadzić wielki urok ryczących lat dwudziestych w kompaktowe przestrzenie współczesnych pomieszczeń mieszkalnych.

Korpus jednostki próżności jest wykonany z lakierowanego drewna, które charakteryzuje się niepowtarzalnymi falistymi liniami drzwi po bokach oraz eleganckimi listwami w górnej części, a w Bianco Carrara, Calacatta Oro, Cremo Extra lub Nero Marquinha znajduje się wykwintny marmurowy blat oraz stylowe stoisko, którego design oferuje zaskakująco współczesne nowe spojrzenie na wyrafinowane inspiracje retro.

Smukłe i puszyste nogi Scottie, zaokrąglone profile, półokrągłe uchwyty i centralny pierścień na ręczniki są wykonane z mosiądzu i dostępne w wykończeniu z matowego mosiądzu, chromu, niklu, (błyszczącego lub satynowego) i jasnego złota. Umywalka nablatowa jest wykonana z delikatnej białej ceramiki.

Scottie jest dostępna w kolorach: Deep Black, Intense Pink, Pure White, Cream i Warm Grey (wszystkie z połyskiem) lub z ekskluzywnym wzorem Twill (matowym). Jej materiały, odmiany marmuru i odcienie wykończenia mogą być dodatkowo spersonalizowane na życzenie.

Niewielkie rozmiary Scottie sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających małe łazienki, które uparcie myślą o dużej przestrzeni, jeśli chodzi o wyjątkowy, ekskluzywny styl o całkowitej szerokości 120 cm i głębokości 45 cm.

Scottie jest dostępny do nabycia we własnym zakresie, choć został zaprojektowany jako uzupełnienie jednostki próżności (posiadającej te same płynne linie, wymiary i proporcje), a także może być dostarczony w odpowiednich wykończeniach i kolorach.