Hot Trendy z akcesoriami łazienkowymi

blog_2

Projektowanie łazienki to nie tylko wybór kolorów, stylów, głównych elementów wyposażenia i szafek, ale także dekoracja i odpowiednie wykorzystanie akcesoriów. Na szczęście istnieją proste sposoby, aby nadać wystrojowi łazienki impuls bez konieczności realizacji dużych projektów.

Zdobienie z mosiądzu i marmuru

Obecnie modne łazienki zauważyły powrót akcesoriów metalowych w odcieniach złota i mosiądzu. Marmurowa okładzina ścienna również wróciła w 2017 roku w centrum uwagi. Mosiądz stał się ostatnio równie popularny w łazienkach jak w latach 70., a w połączeniu z marmurem nadaje pomieszczeniu nieodparty wygląd.

Zrób oświadczenie za pomocą lustra

Jednym z najgorętszych trendów w dekoracji łazienek jest odejście od tradycyjnych luster na rzecz bardziej nowoczesnych i interesujących opcji. Jedno z najpopularniejszych luster łazienkowych określane jest przez projektantów jako "wiszące koło". Jak sama nazwa wskazuje, to stylowe lustro ma wiszący wygląd, który naprawdę podnosi pomieszczenie, łatwo stając się jego centralnym punktem.

Światła komendowe aktywowane ruchem

Być może zauważyłeś, że trendy w wystroju łazienki teraz zawierają ruch aktywowane światła, które pasują do misek toaletowych, w praktycznie każdym kolorze, który chcesz. Takie światła można nabyć, aby zastąpić konwencjonalne światło nocne świetlistą poświatą, która dodaje uroku i stylu do tego często używanego pokoju.

Małe elementy meblowe

Trendy w zakresie akcesoriów w 2017 r. obejmują drobne domowe artykuły meblowe, które trafiają do łazienki. Na przykład lampki wiszące, dywaniki kąpielowe, pufki, fotele, stołki i samodzielne stelaże na szlafroki to świetny wybór dla zasadniczo każdej łazienki.

Zieleń

Zielone, żywe rośliny to również bardzo popularne akcesoria. Żywe rośliny nie tylko rozjaśniają każdy obszar, w którym się znajdują, ale także oczyszczają powietrze, odfiltrowują zanieczyszczenia i podnoszą poziom tlenu w łazience.

Niezależnie od własnego gustu, modernizacja akcesoriów łazienkowych i unowocześnienie wystroju pomieszczenia gwarantuje, że dodadzą one piękna i wartości Twojemu domowi.