Jakie były najlepsze trendy w projektowaniu łazienek w 2019 roku?

blog_2

Koniec roku to dobry moment, aby spojrzeć wstecz na trendy w świecie przebudowy łazienek w 2019 roku. Poniżej znajduje się przegląd najpopularniejszych funkcji stosowanych w minionym roku.

Materiały naturalne

Wiele wykończeń łazienek na rok 2019 zostało wykonanych z surowców. Na przykład wanny i umywalki były często wykończone elementami metalowymi. Kamień naturalny został również wykorzystany do stworzenia wyjątkowego otoczenia.

Tony ziemi

Wiele osób lubi czuć się zrelaksowana w swoich łazienkach. Z tego powodu wybór koloru ściany jest bardzo ważny. W 2019 roku tony ziemi, w tym pastelowe i szare, były popularnymi trendami w projektowaniu łazienek. Powszechne były również wykończenia matowe, a nie błyszczące.

Media mieszane

Rok 2019 był rokiem, w którym projektanci zmieszali tekstury i materiały w konstrukcji i dekoracji łazienek. Kamienna umywalka o miękkich krawędziach, zaokrąglone lustro, malowane szafki i drewniane lady to przykłady różnych elementów, które mogą być mieszane, aby stworzyć niezapomnianą łazienkę.

Eleganckie wanny

Ponieważ coraz więcej osób postrzega łazienki jako osobiste zacisze, coraz bardziej eleganckie wanny z pewnością będą zyskiwać na popularności. Niektóre z najnowszych materiałów stosowanych w armaturze łazienkowej to faux, naturalny i wulkaniczny wapień. Niektóre elementy są również wykonane z prasowanej stali.

Wiele wanien wyposażonych jest w systemy strumieniowe przypominające spa. W przeciwieństwie do tych z przeszłości, mniejsze bąbelki są używane, aby dodać tylko odrobinę relaksu.

Ogólnie rzecz biorąc, uczucie odnowy biologicznej i relaksu w łazience było trendem do przebudowy i projektowania łazienek w 2019 roku.

Jeśli planujesz projekt przebudowy łazienki na nadchodzący rok, spojrzenie wstecz na trendy 2019 będzie dobrym punktem wyjścia.