Kąpiel Victoria + Albert Corvara

blog_2

Przedstawiamy nową wannę Corvara i pasującą do niej umywalkę firmy Victoria + Albert - dostępną w Australii za pośrednictwem Luxe By Design. Projekt stanowi połączenie czystych linii i gładkich krzywizn, tworząc przestrzeń przypominającą kołysankę, w której można się odprężyć i zrelaksować. W połączeniu z pasującą umywalką, naturalny, organiczny kształt wanny daje poczucie spokoju i pogody ducha.

Zaprojektowana przez zespół projektantów Victoria + Albert, gama została nazwana na cześć Corvary w sercu włoskich Dolomitów, górskiej wioski poszukującej czystego powietrza i zapierających dech w piersiach widoków.

Corvara to kompaktowa, 1500-milimetrowa wanna, która będzie pasować do większości australijskich łazienek, nie dominując przy tym w pomieszczeniu. Wanna została zaprojektowana tak, by była łatwa w montażu i posiada 115 mm ukrytą pustkę.

Aby zapewnić spokój ducha, pasująca do niej umywalka posiada elegancki, wewnętrzny przelew zapewniający spokój ducha. Umywalka pasuje również do nowego odpadka pop-up K25, dostępnego w kolorze białym z kamieniołomu.

Zarówno wanna, jak i umywalka dostępne są w wykończeniach Standard Gloss i Standard Matte. Dla odważniejszego designu, linia Corvara może być dodatkowo spersonalizowana dzięki palecie 194 zewnętrznych kolorów RAL w wykończeniu matowym lub z połyskiem.

Wszechstronny, miękki, owalny kształt i wyprofilowana obręcz sprawiają, że Corvara jest eleganckim punktem centralnym dla tych, którzy szukają ucieczki od stresu i napięcia dnia codziennego.

Firma Victoria + Albert powstała w 1996 roku z pasją do wanien i kąpieli i cieszy się światową renomą jako twórca pięknych wolnostojących wanien i umywalek.