Nowe kolory Scarabeo

blog_2

Scarabeo kontynuuje swoją podróż tworzenia pięknej, eleganckiej, funkcjonalnej łazienki, zgodnie ze stylem, charakterem i osobowością jej użytkowników, poszerzając swoją ofertę o trzy urokliwe nowe kolory - Antique Pink, Musk i Ocean.

Fascynujące kolory modnej łazienki to ponadczasowa, klasyczna szlachetność białej ceramiki połączona ze szczególnie atrakcyjnymi nowymi cechami chromatycznymi.

Po Pearl, Ardesia, Lava, Night, Sand i Tobacco, z ich prostymi wykończeniami materiałowymi inspirowanymi Ziemią i naturą - Scarabeo prezentuje trzy nowe, wyrafinowane, uderzające kolory, które są dostępne dla 60 różnych typów umywalek i armatury sanitarnej.

Antique Pink: Delikatny, kobiecy kolor dla romantycznej łazienki.

Piżmo: Piękna, matowa, ciemna zieleń dla charakterystycznej, surowej przestrzeni łazienki.

Ocean: Relaksujący, mocny, głęboki błękit dla zanurzenia się w nowym wymiarze łazienki.

Scarabeo tworzy funkcjonalną i wysoce spersonalizowaną przestrzeń łazienkową dzięki szerokiej ofercie umywalek i armatury sanitarnej, a także szerokiej ofercie elementów wyposażenia wnętrz łazienkowych w różnych kolorach.

Misją Scarabeo jest zacząć od pomysłu, nadać mu kształt poprzez nieskończone możliwości obróbki oferowane przez ceramikę i stworzyć meble, które mogą określić osobowość łazienki. Produkty Scarabeo wykonywane są przy użyciu dawnych technik obróbki, sięgających czasów przedromańskich, co w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie maszynami pozwala przekształcić ceramikę w prawdziwe dzieła sztuki, które nigdy wcześniej nie były widziane i jednocześnie funkcjonalne.