Płytki kamienne Casalgrande Padana

blog_2

Casalgrande Padana prezentuje szeroką gamę kamiennych płytek gresowych z innowacjami technologicznymi i wyrafinowanym wzornictwem inspirowanym powabem i pięknymi wizerunkami kamieni, z ich niewyczerpaną mocą i świetlistym pięknem, które podkreślają ślady pamięci zakotwiczone w przeszłości.

Gama składa się z 21 kolekcji o 120 różnych teksturach, sześciu wykończeniach powierzchni i 18 formatach (od 15×15 cm do 160×320 cm).

Każda powierzchnia, od podłogi po wykładzinę oraz od wewnątrz do zewnątrz, jest pokryta gresowymi płytkami gresowymi, które czerpią inspirację z naturalnej elegancji kamienia, łącząc w sobie wygodę i praktyczność. Efekt totalnego wyglądu wprowadzi niezwykłą ciągłość w stylistyce otoczenia, pozwalając na tworzenie jednomateriałowych przestrzeni o ujmującym, ponadczasowym uroku. Z płytek zadowoli każdy styl aranżacji wnętrz, od najbardziej tradycyjnych po ultranowoczesne, nowoczesne minimalistyczne lub miejskie szyki.

Dzięki naturalnej powierzchni do wnętrz i antypoślizgowemu wykończeniu zewnętrznych powierzchni płytek ceramicznych Casalgrande Padana, wizualna ciągłość może rozciągać się na ogród, patio, werandę, taras lub balkon, tworząc ciekawy, gładki efekt totalnego wyglądu. Starannie wyważona gama ciepłych kolorów łączy się płynnie ze wszystkimi stylami urządzania wnętrz, od klasycznego do nowoczesnego, a także wiejskiego i rustykalnego, przywracając każdemu otoczeniu świeży, oryginalny wygląd.

Sovana, z kolekcji Pietre Etrusche, nadaje urok i charakter typowy dla stylu metropolitalnego, oferując jednocześnie ciągłość pomiędzy podłogą a materiałami pokryciowymi. Toskania z kolekcji Pietre Etrusche będzie pięknie komponować się w przestrzeni mieszkalnej z neutralnym kolorem ścian i pozostałymi meblami, tworząc jasną, pozbawioną wypełnienia scenerię.

Dostępne zarówno do tradycyjnej instalacji na jastrychu z klejem, jak i do suchej instalacji na zamek, płytki gresowe Casalgrande Padana nie starzeją się i są łatwe w montażu i czyszczeniu. Płytki te są niealergizujące, ognioodporne, niezmienne, nienasiąkliwe i charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na zginanie oraz odpornością na wahania temperatury.