Podgrzewane wieszaki na ręczniki: Najlepszy zimowy dodatek do łazienki?

blog_2

Obecnie jest więcej akcesoriów niż kiedykolwiek, które pozwalają utrzymać nowoczesną łazienkę w pełnej funkcjonalności i ograniczyć wszelkie negatywne skutki mycia się tej zimy.

Minęły już czasy, gdy łazienka była miejscem konieczności i przeszkód, wykorzystywanym wyłącznie w celu utrzymania higieny osobistej - małe, ciasne pomieszczenia, które przypominały coś praktycznego i funkcjonalnego i musiały zajmować jak najmniej miejsca w domu.


Miejsce, w którym można się rozpieszczać

Dziś łazienka jest postrzegana jako miejsce rozpieszczania, relaksu i ucieczki od stresu, z którym wiele osób boryka się na co dzień. Większe pomieszczenia coraz więcej godzin spędza się w tej nowej, spokojnej przestrzeni.

Odkąd nacisk na luksusową łazienkę stał się bardziej powszechny, obserwujemy wzrost zainteresowania oryginalnymi i kreatywnymi akcesoriami, które uzupełniają tak stylowe pomieszczenie. stylowe pomieszczenie.


W środku zimy

Kiedyś uważano, że zimą łazienka jest miejscem zimnym i nieprzyjaznym, ale dzięki tym ulepszeniom opinia ta uległa zmianie. się zmieniły.

Jednym z najważniejszych akcesoriów na zimę jest podgrzewany wieszak na ręczniki. Od przełomu wieków popyt na designerskie wieszaki na ręczniki wzrósł niemal wykładniczo i łatwo zrozumieć, dlaczego tak się stało.

Powtarzający się scenariusz wychodzenia spod prysznica i suszenia się na mrozie z grubym ręcznikiem jest codziennością dla większości Brytyjczyków. Brytyjczyków. Podgrzewany wieszak na ręczniki utrzymuje ręcznik miękki i ciepły, zapewniając natychmiastową satysfakcję użytkownikowi, któremu nagle zrobiło się zimno. Minęły już czasy ręczników ułożonych na prostych łazienkowych wieszakach na ręczniki! Teraz mamy natychmiastowy sposób przechowywania ręczników w łazience.

Ogrzewany wieszak na ręczniki Wharfe wnosi styl i wyrafinowanie do nudnej łazienki.


Niedrogi luksus

O ile kiedyś posiadanie podgrzewanego wieszaka na ręczniki mogło wydawać się nieosiągalną ekstrawagancją, o tyle rosnący popyt na nie i wynikająca z niego obniżka cen oznaczają, że ciepłe ręczniki i luksusowe zimowe poranki nie są już wyłączną domeną bogaczy.

Czy jednak posiadanie ciepłego ręcznika pod ręką jest najlepszym zimowym akcesorium? Stworzenie rozwiązania problemu zimna zaraz po wyjściu spod prysznica będzie Poniżej przedstawiamy kilka innych akcesoriów łazienkowych, które mogą stanowić dla podgrzewanego wieszaka na ręczniki poważną konkurencję.


Lustra łazienkowe

Od zaokrąglonych, szerokich profili po eleganckie obudowy - istnieje wiele możliwości ulepszenia podstawowego lustra łazienkowego. Lustro z oświetleniem Lustro z zamontowanym oświetleniem zwiększy atrakcyjność tego elementu wyposażenia łazienki, a może nawet może nawet zdefiniować łazienkę.

Do subtelnego oświetlenia idealnie nadaje się podświetlane lustro łazienkowe Lumina.


Wentylator wyciągowy

Wcześniej uważano, że łazienki pozostają parne i wilgotne po prysznicu; dzięki nowoczesnym wentylatorom łazienkowym pomieszczenie może być wolne od pary (i wilgoci) za naciśnięciem jednego przycisku i z niewiarygodną prędkością.


Akcesoria dla projektantów wnętrz

Od ściennego świecznika po elegancki uchwyt do toalety - istnieje wiele drobnych akcesoriów, które można dodać do łazienki, tworząc jej wygląd i atmosferę, o jakiej zawsze marzyłeś. wygląd i atmosferę, o jakich zawsze marzyłeś.

Okazuje się, że wszystkie akcesoria, od drobnych po pozornie niepotrzebne, mogą mieć wpływ na wygląd, samopoczucie i komfort łazienki oraz wynikające z tego wrażenia. Nic jednak nie przebije uczucia ciepłego ręcznika, gdy nadejdzie mroźna zima. Z tego powodu jest to z pewnością najlepszy zimowy dodatek.

Już dziś zapoznaj się z naszą pełną ofertą akcesoriów łazienkowych, w tym małych wieszaków na ręczniki do małych łazienek.