Pokaż swoje prawdziwe kolory dzięki naszej nowej, fantastycznej gamie farb

blog_2

Dodając do naszej już szerokiej gamy rozwiązań dla Twoich ścian i podłóg, z dumą przedstawiamy zupełnie nową gamę wyśmienitych farb kuchennych i łazienkowych dla Twojego domu.

Wyprodukowana przez najbardziej doświadczonych brytyjskich producentów farb Craig & Rose, marka 1829 jest kulminacją ponad 185 lat perfekcji w malowaniu i jest teraz dostępna wyłącznie w VictoriaPlum.com.


Craig & Rose 1829

Znana ze swojej wysokiej jakości, wspaniałej trwałości i wyjątkowego krycia, farba Craig & Rose 1829 jest produkowana zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami i jest dostępna w 19 różnych, pysznych kolorach, które zostały specjalnie wybrane, aby pasowały do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz.

Od odważniejszych kolorów, takich jak Victoria Sponge i zachwycający Sloe Gin, po monochromatyczne odcienie, takie jak Royal Icing i Earl Grey, mamy odcienie pasujące do każdej palety.

Masz ochotę na przerwę na herbatę? Tchnij nowe życie w swoją łazienkę dzięki farbie Earl Grey.


Formuła zapobiegająca wilgoci

Dzięki specjalnej formule przeciwwilgociowej farba ta jest idealna do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki i kuchnie, ale dzięki bardzo niskiemu poziomowi lotnych związków organicznych (VOC) - substancji chemicznych, które zawierają wszystkie farby domowe - może być stosowana w całym domu, od sypialni po salon.


Modernizacja sypialni, łazienki lub pokoju dziennego

Jak wszyscy wiemy, jednym z najszybszych i najprostszych sposobów na tchnięcie nowego życia w dowolne pomieszczenie w domu jest pomalowanie go świeżą farbą. Ale nawet jeśli przeprowadzasz pełną metamorfozę pokoju, o wiele łatwiej jest wcześniej zaplanować kolorystykę i dodać kilka puszek wybranej farby do zamówienia. Każda puszka o pojemności 2,5 litra wystarcza na około 25-30 metrów kwadratowych, więc obliczenie ilości farby jest bardzo proste.

Oczywiście, zawsze gdy kupujemy farbę, chcemy najpierw zobaczyć, jak pasuje do naszego aktualnego wystroju pomieszczenia. Dlatego oferujemy próbne opakowania dla wszystkich 19 naszych kolorów. Po prostu wybierz farbę, która Ci się podoba i kliknij na przycisk "próbka".

Stwórz swoją wymarzoną łazienkę z tym zachwycającym odcieniem niebieskiego, który nazwaliśmy Bluebell Dream.


Kolory uzupełniające

Aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy, stworzyliśmy te wspaniałe kombinacje kolorów, które doskonale ze sobą współgrają:

 • Lukier królewski, Ammonit i Midnight Blue
 • Sloe Gin, Victoria Sponge i Time for Tea
 • Royal Peacock, marcepan i srebrna brzoza
 • Kiwi Delight, srebrna brzoza i marcepan
 • Czas na herbatę, gąbka Victoria i Kiwi Delight
 • Łańcuch stokrotek, lukier królewski, marcepan
 • Chmurka i srebrna brzoza
 • Gąbka Wiktoria, Herbata i lukier królewski
 • Chmurka, Bluebell Dream i przebiśnieg
 • Earl Grey, Ammonit i lukier królewski
 • Kordiał z kwiatów czarnego bzu i marcepan

Dowiedz się więcej o historii Craig & Rose 1829 i już dziś zapoznaj się z naszą wspaniałą ofertą farb do kuchni i łazienki, aby znaleźć inspirację dla swoich kolorów w łazience.