Porady dotyczące dogłębnego czyszczenia łazienki

blog_2

Schludna i czysta łazienka jest nie tylko zachęcająca, ale niezbędna do pozbycia się zarazków i bakterii z pokoju. Utrzymanie jest kluczem utrzymywać spic and span łazienkę rok-około, ale po to, aby stawiać czoła bałaganowi gdy ja jest przy swój najgorszym, super głęboki czyści dostaje sedno i w i out wszystkie kąciki i crannies. Co jakiś czas takie czyszczenie jest kluczowe, aby utrzymać pleśń i grzyby na dystans, odkurzyć brud i brud, i sprawić, by każdy cal lśnił i błyszczał. Po tym wszystkim, nie ma nic mniej atrakcyjnego niż korzystanie z łazienki, która nie wydaje się być na miarę.

Pomysł głębokiego czyszczenia łazienki nie jest zwykle na szczycie czyjejś listy ulubionych rzeczy do zrobienia, ale po plan działania jest na miejscu, projekt jest znacznie mniej bolesne niż przewidywano. W rzeczywistości, jest to dość łatwe do zrobienia, a wyniki są niezwykłe. Dobrze wykonana praca jest z pewnością warta wysiłku, gdy błoga łazienka jest nagrodą. Plus, że prysznic po czyszczeniu będzie bardziej orzeźwiający i relaksujący niż to było przez jakiś czas.

Tutaj są niektóre sposoby głęboki czyścić łazienkę bez zbyt wiele kłopot. Gdy ja rozdaje z głęboko, utrzymywać pokój schludny od wtedy dalej out jest kawałkiem tortu. Czyszczenie nie wydaje się nawet przykrym obowiązkiem, gdy uzyskany połysk jest spektakularny. Ty możesz nawet czuć jak ty kroczyłeś na setach cleaning produkt reklama z nieskazitelnym wykończeniem ty cieszysz się od DIY głębokiego cleaning.

Mam zabrudzone fugi w łazience. Jest tam jakaś nadzieja aby przywrócić im biały kolor i znowu mieć czystą łazienkę?

Bez względu na wielkość łazienki, ten sam proces ma zastosowanie. Wszystko, czego będziesz potrzebować to wybielacz w sprayu i dobra szczotka do fug. Spryskaj fugę obficie i pozostaw wybielacz, aby wykonać większość pracy dla Ciebie, przez około 15-20 minut lub tak. Wróć i zobacz, jak wygląda fuga. To na pewno będzie jaśniejsze już. Cokolwiek nie jest jeszcze całkiem tam będzie potrzebował trochę "smar łokcia", aby dostać się do linii mety. Szoruj delikatnie, ale mocno szczotką i zobacz, jak na Twoich oczach fuga zmienia się z ponurej w piękną. Utrzymać ten bielszy wygląd przez spritzing z wybielaczem co miesiąc lub tak. Jeśli utrzymasz ją bielszą przez cały rok, nie będziesz musiał dużo szorować następnym razem, gdy będziesz gotowy na głębokie czyszczenie.

Wnętrze mojej muszli klozetowej wygląda na brązowe i poplamione. Jest obrzydliwa i ponura. Jak ją wyczyścić i utrzymać w takim stanie?

Miła i czysta toaleta to zawsze przyjemność, więc utrzymanie jej w czystości to zadanie, które jest zarówno sanitarne, jak i estetyczne. Podczas gdy wchodzenie do muszli i szczotkowanie nie jest dla nikogo ekscytujące, jest to zadanie, które ktoś musi wykonać. Dzięki sodzie oczyszczonej możesz skrócić czas szorowania, ponieważ jej działanie aktywuje proces czyszczenia. Posyp trochę na boki muszli i pozostaw tam na około 10 minut. Wróć ze szczotką do toalety i wyszoruj śluz i plamy. Zakończ spryskiwaniem wybielaczem i spłucz po około 5 minutach. Utrzymuje miskę piękną z regularnymi spryskami wybielacza około raz na tydzień.

Moja dysza głowicy prysznicowej jest brudna. Nie mam pojęcia, jak ją wyczyścić. Jakieś sztuczki?

Nie ma nic gorszego niż spojrzenie w górę i zobaczenie zatkanej i skorupiałej głowicy prysznica, która spogląda na ciebie z powrotem. Głębokie czyszczenie może być zrobione przez noc, prosto i skutecznie. Biały ocet jest rozwiązaniem; Właśnie nalewa niektóre w plastikowej torbie i wiąże je nad wierzchołkiem prysznic head upewniał się że ja jest zanurzony i ocet no rozlewa out. Przyjdź rano, rozwiąż, wyrzuć ocet, pozwól wodzie płynąć przez chwilę i jesteś gotowy na świeższy prysznic... w końcu. Utrzymuje je czyste przez robić ten proces few czasy na rok lub gdy potrzeba.

A co z gruntownym czyszczeniem całej łazienki? Reszcie mojej łazienki przydałby się lifting.

Jeśli chodzi o resztę łazienki, spray do czyszczenia szkła lub uniwersalny środek czyszczący to wszystko, czego będziesz potrzebować do wanny, blatów, luster itp. Rozpylaj i wycieraj używając szmatki lub nawet papierowych ręczników. Spryskaj i wytrzyj szmatką lub nawet papierowymi ręcznikami. Wejdź we wszystkie zakamarki i szczeliny, aby upewnić się, że żadne miejsce nie pozostało nietknięte. Możesz być zaskoczony ilością brudu i zanieczyszczeń, które znajdziesz. Utrzymuj połysk z cotygodniowymi wycieraczkami, lub częściej, jeśli wiele osób regularnie korzysta z łazienki, lub zdarza się, że jesteś bardziej niechlujny niż większość. Pamiętaj, że o wiele łatwiej jest sprzątać, gdy jest mniej bałaganu, więc odkładaj swoje osobiste przedmioty po każdym użyciu.