Porady dotyczące przebudowy łazienki w nowym roku.

blog_2

Wraz z nadejściem nowego roku, wiele osób podejmuje decyzje, aby się dopasować. Jest to jednak idealny czas na remont domu. Remont łazienki może być świetnym początkiem. Oto kilka wskazówek do rozważenia.

Zapomnij o Metalu. Wiele szklanych drzwi prysznicowych jest obramowanych w metalu ciężkim. Wydaje się to nieporęczne i często staje się ponure. Lepszą alternatywą jest projekt bezramowy. Zapewni on czysty i wyrazisty wygląd, który nie będzie umniejszał Twojej płytki.

Zastanów się nad nową płytką. Kiedy chcesz zmienić podłogę w swojej łazience, ważne jest, aby znaleźć coś, co będzie dobrze wyglądać i funkcjonować. Chociaż płytka marmurowa może wydawać się elegancka, może stać się śliska i powodować wypadki. Wybór podłogi antypoślizgowej jest mądrzejszą alternatywą.

Luksusowy prysznic. Wiele osób korzysta z kąpieli, ale wanna zajmuje dużo miejsca w łazience. Możesz chcieć wyeliminować wannę i zainstalować duży prysznic typu walk-in. Jeśli potrzebujesz miejsca do siedzenia i golenia nóg, możesz włączyć ławkę prysznicową. Jest to mądre rozwiązanie również dla osób starszych.

Magazynowanie jest koniecznością. Żadna łazienka nie ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Jednak przestrzeń jest zazwyczaj ograniczona. Dodawanie magazynu oferuje dodatkowe miejsca do przechowywania twoich incydentów, w tym mydła, ręczniki i inne przedmioty. Indywidualnie zbudowane kawałki wydają się atrakcyjne i eleganckie, jak również.

Zmień wyposażenie. Jeden najprostszy sposób przekształcać łazienkę jest zmieniać armaturę. Zamieniając stare baterie, oświetlenie i szuflady na nowe, odświeżysz przestrzeń bez większego wysiłku i czasu.

Eksperci z Columbus Bath Design czekają, aby pomóc Ci zadzwonić w nowym roku z projektem przebudowy łazienki. Polecą oni najbardziej funkcjonalne i niedrogie projekty, tak aby stworzyć atmosferę przypominającą spa, która pomoże Ci zrelaksować się pod koniec pracowitego dnia. Aby poznać kilka pomysłów, odwiedź już dziś salon wystawowy.