Porady dotyczące szybkiego utrzymania czystości po remoncie

blog_2

Remodel łazienki jest jedną z najlepszych inwestycji, które możesz zrobić dla swojego domu. Z właściwą opieką i utrzymaniem, możesz utrzymać nową łazienkę funkcjonującą i wyglądającą świetnie przez wiele lat. Oto kilka wskazówek dotyczących utrzymania, które pomogą Ci utrzymać wyniki remontu łazienki:

Zatrzymaj wilgoć

Woda może powodować pleśń i grzyba budować w łazience. Z tego powodu, ważne jest, aby wyczyścić wilgoć tak szybko, jak to możliwe Należy mieć każdy w swoim domu wytrzeć w dół ściany z ściągaczką po ich prysznic. Używać wodę repelent na ścianach pomagać zapobiegać mydlaną szumowinę i mineralnego nagromadzenie jest także dobrym pomysłem. To save ciebie mnóstwo czas i wysiłek wydawać szorować i głębokiego cleaning.

Utrzymywanie otwartego okna w łazience to także świetny sposób na zmniejszenie wilgoci. Więcej powietrze który cyrkuluje throughout twój łazienka, suchszy teren będzie.

Alternatywne metody czyszczenia

Wiele store-bought cleaningers może opuszczać za toksycznymi pozostałościami. Z tego powodu, to jest zawsze dobry pomysł używać homemade czyścicieli gdy ewentualny. Ocet i soda oczyszczona tworzą potężną kombinację, która może być używana do czyszczenia kranów, rur i głowic prysznicowych. Ta domowa alternatywa zarówno lepsza dla długowieczności Twojej łazienki, jak i przyjazna dla środowiska.

Oprócz robienia twój swój czyścicieli, dodaje baby oil twój czyścić rutynę. Dodając odrobinę olejku dla niemowląt do szmatki i czyszczenia urządzeń, będziesz utrzymywać swój remodel jasne, błyszczące i patrząc tak dobrze, jak nowy.

mydło

Przejdź na mydło w płynie

Używanie mydła w płynie, gdy jest to możliwe, pomoże utrzymać łazienkę w czystości. Bar mydło produkuje scum i opuszcza za smugami i budować up. Jest również siedliskiem bakterii i z czasem tworzy bałagan. Mydło w płynie to schludny, skuteczny sposób na utrzymanie czystości.

Utrzymuj łazienkę wolną od bałaganu

Z czasem łatwo jest zapełnić łazienkę dezodorantami, mydłami, żelami i szamponami. Łazienka bez bałaganu nie tylko wygląda lepiej, ale jest czystsza i łatwiejsza w utrzymaniu. Przejdź przez i pozbądź się wszelkich produktów łazienkowych, których nie używasz lub nie potrzebujesz.

Jeśli nadal masz problem z utrzymaniem łazienki bez bałaganu, wtedy możesz potrzebować dodatkowego miejsca do przechowywania. Zakupujący składowe cubbies lub dekoracyjne kosze są uroczy sposób robić ekstra składowej przestrzeni.

Czyści twój fugę

Fuga może być znaleziona w szczelinach twój prysznic płytki. Wiele ludzi zaniedbuje czyszczenie ten część ich łazienka, która może prowadzić wzrost i budować up pleśń i pleśń. Aby skutecznie pozbyć się fugi, zmieszaj wybielacz z ciepłą wodą. Pozwoli to na usunięcie wszelkich narośli i pozbycie się bakterii. Dla optymalnych rezultatów, zaplanuj czyszczenie fug co miesiąc lub tak.