Porady jak zakochać się w nowej łazience

blog_2

Zaplanowanie przebudowy i odtworzenia twojej głównej łazienki z przestrzeni użytkowej do jednej z luksusowymi wygodami może być równie zastraszające jak i ekscytujące. Nie musi być. Podążaj za tymi prostymi łazienkowymi wskazówkami przy wyborze nowych materiałów łazienkowych i pokochasz swoją nową przebudowę Łazienki Designroom.

Pomyśl o tym, co najważniejsze.

- Strefa prysznicowa inspirowana Spa: Twoja luksusowa kabina prysznicowa może być zbudowana na zamówienie i wejść; może być wyposażona w wygodne siedziska i półki do zabudowy; może być wyposażona w różne głowice prysznicowe - od głowicy górnej, przez ręczne różdżki, aż po dysze na całe ciało i głowice deszczowe; może być wykonana z bogatych materiałów.

- Podłogi z ogrzewaniem promiennikowym: Maty grzewcze z promiennikami pod płytkami podłogowymi nie tylko utrzymują ciepło stóp bezpośrednio z wanny lub prysznica, ale także pomagają wydajniej ogrzewać całe pomieszczenie.

- Luksusowe materiały: Wybieraj spośród płytek kamiennych, szklanych i porcelanowych, aby dopasować je do własnego stylu i preferencji smakowych. Granit przeszedł również na blaty z próżności na niestandardowych szafkach. Kamienne prysznice zapewniają eleganckie i naturalne piękno.

- Odpowiednie oświetlenie: Aby naprawdę odmienić swoją wannę, wybierz różne oświetlenie dla różnych obszarów: np. wnęki na głowę, kinkiety na akcenty oraz oświetlenie ścienne do nakładania makijażu i golenia przy próżności.

- Pokój parowy lub jacuzzi: Wybieraj spośród wanien do moczenia, jedno- i dwuosobowych jacuzzi lub dodaj domową łaźnię parową dla relaksu po treningach. Zaprojektuj swoją nową przestrzeń tak, aby zawierała jeden lub więcej z tych elementów.

- Funkcjonalność przyjazna dla środowiska: Going green dodaje luksusu dzięki bateriom głośnomówiącym, toaletom z podwójną spłuczką, systemom ciepłej wody na żądanie i wodooszczędnym głowicom prysznicowym.

Wykończenie Akcenty.

Wybierz oprawę oświetleniową, baterie, podgrzewane ręczniki, okucia do szafek, dzieła sztuki i lustra, które odzwierciedlają Twój osobisty gust i styl, aby nadać oazie domowej elegancji wykończenia. Kiedy zobaczysz gotową przestrzeń, zakochasz się w swojej nowej Łazience Designroom.