Przekształcanie łazienki dziś za pomocą systemów do projektowania łazienki

blog_2

Wiele osób rozważa projekty przebudowy łazienki, ale są pełne wahania. Boją się wydatków i niedogodności. Pracując z Bath Design, możesz doświadczyć transformacji łazienki, która dopasuje się do Twojego budżetu i zostanie szybko ukończona. Oto kilka sposobów, w jaki Bath Design może tchnąć nowe życie w Twoją łazienkę.

Akrylowe systemy ścienne. Akrylowy system wannowy może zwiększyć wartość Twojego domu. Zamiast czasu i bałaganu związanego z wyrwaniem starej wanny, instalacja systemu ściennego jest znacznie łatwiejsza. Cena jest również znacznie bardziej przystępna. Każdy system jest indywidualnie dopasowany i umieszczony nad istniejącym prysznicem i wanną. Większość urządzeń jest niezwykle trwała i wytrzymała. Bez linii fug, są mniej podatne na gromadzenie się pleśni.

Nowe Drzwi Prysznicowe. Zamiast używać spleśniałego i przestarzałego zasłony prysznicowej, wielu właścicieli domów instaluje bezramowe drzwi prysznicowe. Nie zawierają one nieporęcznych metalowych krawędzi, więc zapewniają czysty wygląd pokoju. Jeżeli twoja ściana prysznicowa jest wypełniona skomplikowanymi płytkami, bezramowe drzwi prysznicowe pozwolą ich pięknu świecić przez. Sprawiają, że przestrzeń wydaje się również większa.

Luksusowe wanny. Łazienka powinna być miejscem, gdzie po długim dniu można się zrelaksować w ciepłej kąpieli. Wanna Bath Design posiada szeroki asortyment moczy i wanien spacerowych. Kiedy chcesz poczuć się jak w spa, instalacja wanny z dyszami masującymi jest mile widzianym pomysłem. Jeśli nie jesteś w stanie fizycznie wejść i wyjść z głębokiej wanny, model walk-in będzie mądrym wyborem. Bez względu na wybór wanny, Twoja przestrzeń zostanie przekształcona.

Akcesoria łazienkowe. Najprostszym sposobem na przekształcenie Twojej łazienki jest zastosowanie odpowiednich akcesoriów. Oddalenie przestrzeni zwiększy atrakcyjność pomieszczenia, a dodanie zabezpieczeń zapewni spokój ducha. Do przechowywania mydła, szamponu i innych przedmiotów możesz wybrać łóżeczko lub zamontować uchwyt zapobiegający poślizgnięciu się pod prysznicem.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących łazienki lub otrzymać bezpłatną wycenę, skontaktuj się z ekspertami z firmy Bath Design.