Trendy w projektowaniu łazienek na całym świecie

blog_2

Kiedy właściciel domu chce przebudować łazienkę, ma tendencję do tworzenia apartamentów łazienkowych, które podkreślają luksus. Trendy w salonach Columbus Bath Designroom obejmują wolnostojące wanny, wyrafinowane baterie i inne elementy wyposażenia oraz zastosowanie wysokiej klasy materiałów.

Cechy Spa-Like

Jakie są zatem trendy w projektowaniu łazienek Columbus na całym świecie? Łazienka to przestrzeń, w której jej użytkownicy spędzają dużo czasu, samotnie i prywatnie. Są to pokoje, które mają za zadanie relaksować ludzi, zwłaszcza po ciężkim dniu w pracy. Staje się ona luksusowa, gdy posiada takie funkcje jak spa z designerskimi kafelkami i głowicami prysznicowymi, które są wyposażone w systemy multijetowe z opcją parowania.

Wanny Roll Top są zarówno luksusowe, stylowe, jak i te, które są uważane za fajne, gdy mają wolnostojącą wannę w łazience. To luksus zanurzyć się w wannie, która jest pełna bąbelków soli do kąpieli lub wypełniona aromatem olejków do kąpieli. Większość wanien z blatem rolkowym jest przeznaczona do długotrwałego utrzymywania ciepła wody, dzięki wbudowanej izolacji w ścianach wanny.

High-Tech Additions

W salonach kąpielowych Columbus są jeszcze inne modne rzeczy, takie jak podgrzewana podłoga, telewizor do celów rozrywkowych, a nawet lodówka i minibar, które naprawdę pomogą Ci się zrelaksować. Istnieje wiele innych rzeczy, które można dodać do luksusu w łazience.

Zaplanuj szczegółowo swoją łazienkę, zanim przejdziesz dalej, aby ją przebudować. Oglądaj czasopisma, projektuj strony w Internecie lub odwiedzaj salony wystawowe. Możesz zdobyć kilka pomysłów, jeśli odwiedzisz pięciogwiazdkowe hotele i zobaczysz udogodnienia, które są dostępne w łazienkach dołączonych do apartamentów. Musisz oczywiście być praktyczny i przyjrzeć się rzeczom, które możesz łatwo zainstalować w posiadanej przez siebie łazience. Przestrzeń może być ograniczeniem, ale nawet na małych przestrzeniach zawsze można przyjrzeć się systemom natryskowym typu multijet. Możesz również spojrzeć na podgrzewane drążki do ręczników, które są małym, ale luksusowym akcentem.

Umywalki i baterie

Zlewozmywaki można wymieniać na wysokiej klasy zlewozmywaki wykonane z rzeźbionego marmuru, szkła, miedzi, brązu, a nawet ręcznie malowanej porcelany. Luksusowy zlewozmywak, który można wybrać z tych różnych alternatyw, robi większe wrażenie, jeśli jest umieszczony na szczycie próżności. Wysokiej klasy baterie to takie, które można łączyć w dwóch lub trzech miejscach, dzięki czemu strumień wody może być kierowany do dowolnego miejsca. Następnie, dla uzyskania najwyższego luksusu, można je pozłacać lub wykończyć innymi egzotycznymi materiałami.

Dźwięk i oświetlenie

Możesz dodać dźwięk i światło do swojej łazienki, aby zapewnić jej kojące doświadczenie podczas korzystania z niej. Możesz zainstalować wiele głowic prysznicowych, a nawet dodać cyfrowe elementy sterujące, które pozwolą Ci wybrać głowicę prysznicową, rozpylacze, temperaturę, a nawet wszelkie funkcje dźwięku i światła. Takie niestandardowe kabiny prysznicowe pozwalają każdemu członkowi rodziny na korzystanie z własnych ustawień, które zostaną zapamiętane i mogą być aktywowane za pomocą jednego przycisku.

Spraw, by Twoja łazienka była przyjazna dla środowiska, instalując armaturę, która pomoże Ci oszczędzać wodę i energię.