Wiosenna organizacja dla łazienki

blog_2

Czyszczenie łazienki to nie tylko szorowanie powierzchni. Poświęć trochę czasu na wiosenną organizację, aby wyeliminować bałagan i zapewnić, że wszystko ma swoje miejsce, aby być bezpiecznie i właściwie przechowywane. Uporządkuj swoją łazienkę dzięki tym pomocnym wskazówkom:

Gabinet lekarski

Gabinet lekarski jest jednym z tych miejsc, które często są pomijane podczas sprzątania. Przejdź przez nią i wyrzuć stare lub przeterminowane leki i inne produkty. Wytrzyj półki wilgotną szmatką. Uzupełnij zapasy produktów, które są na wyczerpaniu, abyś miał je pod ręką w razie potrzeby, np. nową tubkę pasty do zębów i nić dentystyczną. Zanotuj wszelkie podstawowe lekarstwa, które chcesz wymienić.

Prysznic/przechowywanie w wannie

Jeśli masz dość butelek z szamponem, mydła i dziecięcych zabawek zajmujących brzegi wanny, czas zainwestować w organizer. Istnieją różne style i rozmiary do wyboru, które pomogą uwolnić miejsce w wannie lub pod prysznicem i utrzymać wszystko ładne i schludne.

Szafa na pościel

Raz na zawsze uporaj się z nieuporządkowanymi ręcznikami. Zacznij od wyjęcia wszystkiego z szafy na pościel i przejrzenia wszystkich elementów. Wytrzyj półki, aby usunąć kurz. Zobacz, jakich starych ręczników i ściereczek możesz się pozbyć i zastąpić, a następnie złóż wszystko starannie i umieść je z powrotem na półkach. Maksymalizuje przestrzeń w szafie używać plastikowych kosze dla nieporęcznych rzeczy na podłoga, i mniejsi plastikowi kosze dla luźnych rzeczy na górnych półkach.

ręcznik

Blaty

Zagracone blaty mogą sprawić, że cały pokój wygląda niechlujnie i utrudniają dokładne czyszczenie powierzchni na bieżąco. Pozbądź się bałaganu, organizując i przechowując przedmioty w szafce na leki lub na blacie. Użyj uchwytu na szczoteczki do zębów, a na mydło do rąk kup dozownik mydła z możliwością uzupełniania.

Szuflady i szafki w łazience

Jeśli masz wannę z szufladami, poświęć trochę czasu na przejrzenie ich i wyrzucenie starych, nieużywanych rzeczy. Kup organizery, aby oddzielić i przechowywać mniejsze przedmioty, takie jak akcesoria do włosów i kosmetyki. Pozbądź się starych produktów do kąpieli, które tylko zbierają kurz.

Możesz być zaskoczona tym, jak wiele nieużywanych i starych przedmiotów mieści Twoja łazienka. Wiosenna organizacja sprawi, że pomieszczenie nabierze świeżości i czystości.