Wskazówki dotyczące przebudowy łazienki w ramach wąskiego budżetu

blog_2

Odświeżenie Twojej łazienki za pomocą projektu przebudowy to świetny sposób na dodanie wartości i odświeżenie Twojego domu. Jednak koszty mogą wydawać się zbyt wysokie i mogą powstrzymać Cię przed realizacją takiego projektu. Oto kilka wskazówek dotyczących przebudowy łazienki, jeśli pracujesz z ograniczonym budżetem:

Używaj płytek w sposób strategiczny. Kafelki mogą szybko stać się drogie, więc jednym z najlepszych sposobów, aby zaoszczędzić, a jednocześnie uzyskać piękny wygląd, jest użycie go strategicznie w swoim projekcie. Trzymaj się prostej, białej płytki do metra, a następnie wybierz bardziej kolorową płytkę z akcentem. Możesz zrobić rząd lub dwa z droższych płytek, i utrzymać koszty na niskim poziomie, pracując z istniejącą płytką, lub korzystając z podstawowej opcji.

Skoncentruj się na kolorach i elementach wyposażenia. Czasami tylko kilka prostych poprawek może całkowicie zmienić wygląd przestarzałej lub nudnej łazienki. Daje przestrzeni świeżej warstwy farby, a następnie zmienia wystrój, zasłonę prysznicową i armaturę. Nowa oprawa oświetleniowa, nowe baterie i nowe rysunki szufladowe są prostymi akcentami, które mogą tchnąć nowe życie w pokój za bardzo przystępną cenę. Zacznij od wybrania koloru farby na ściany, a następnie oprzyj resztę projektu pokoju na tym.

Udoskonalić lub zastąpić próżność. Zmiana próżności nie musi kosztować zbyt wiele. Jeśli jesteś kreatywny, możesz nawet spróbować projektu DIY i po prostu odświeżyć istniejącą próżność. Daj mu świeżą warstwę farby, dodaj nowe uchwyty do szuflad i wymień starą komorę zlewozmywakową na nową, elegancką. Możesz również wydać większą część swojego budżetu na nową próżność, aby zastąpić starą, a następnie dokonać zmian w wystroju, aby ją uzupełnić.

Projekt przebudowy łazienki może szybko stać się kosztowny. Trzymaj się napiętego budżetu, pracując z tym, co masz i wprowadzając proste zmiany, a także wprowadzając niewielkie poprawki do tych elementów, które nie złamią banku.