Wskazówki dotyczące przebudowy łazienki za niską cenę

blog_2

Chociaż przebudowa łazienki brzmi jak dobry pomysł, twój budżet może być napięty. Na szczęście możliwe jest zaktualizowanie przestrzeni bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci odświeżyć pokój za niską cenę.

Wybierz opcję Nowe wyposażenie. Małe szczegóły mogą zrobić dużą różnicę. Na przykład, zmiana opraw oświetleniowych, szuflad i baterii to niedrogie akcenty, które stworzą ekscytujący klimat w Twojej łazience. Są one również szybkie i łatwe w montażu.

Farba. Farba to niedrogi sposób na przebudowę każdego pomieszczenia, a zwłaszcza łazienki. Jednak podczas malowania należy postępować powoli i uważać, aby nie stworzyć bałaganu wokół wanny, umywalki i toalety. Ponieważ pokój ten jest wypełniony wilgocią, ważne jest, aby kupić farbę z satynowym wykończeniem, która opiera się pleśni i pleśni.

Użyj płytki akcentującej. Płytka może być dość kosztowna. Zamiast instalować ją całkowicie wzdłuż ścianek kabiny prysznicowej, należy rozważyć mniejszy pasek akcentujący. Stworzy ona ozdobny akcent w przestrzeni.

Uzyskaj kreatywność z Counter Tops. Jednym z najnowszych trendów w przebudowie łazienek jest używanie poddanych recyklingowi starych komód sypialnianych i przekształcanie ich w zlewy na cokole. Sztuczka DIY, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, polega na odcięciu blatu i dopasowaniu go do wstawki do zlewu. Instalacja wodno-kanalizacyjna może być dopasowana do pleców, jak również.

Zwróćcie uwagę na linie Caulk i Grout. Z czasem fuga w łazience blednie i staje się mroczna. Może to spowodować, że przestrzeń stanie się brudna. Za niewielkie pieniądze można przejść nad fugą, aby odświeżyć teren.

Jeśli chcesz uzyskać więcej wskazówek, które pomogą Ci przemodelować łazienkę w ramach budżetu, warto skonsultować się z ekspertami z Columbus Bath Design. Ułatwimy Ci zmodernizowanie Twojej przestrzeni w stylu, ale bez naruszania banku. Zadzwoń do nas, aby umówić się na bezpłatną wycenę już dziś.