Wskazówki dotyczące przebudowy łazienki w basemencie

blog_2

Maj to idealny czas na wiosenną przebudowę. Świetnym miejscem na cel jest łazienka w piwnicy. Chociaż ta przestrzeń może być ciasna, istnieje kilka wskazówek, które pomogą właścicielom domów zrobić najwięcej w tej części ich domu bez wydawania fortuny. Gdy ty chcesz bajeczną łazienkę przebudowę, tutaj są niektóre sposoby tworzyć relaksującą i przyjemną przystań.

Zapomnij o kurtynie prysznicowej. Wielu projektantów podąża za trendem otwartych przestrzeni prysznicowych. Zasłony prysznicowe i szklane drzwi zajmują dużo miejsca i sprawiają, że małe obszary wydają się jeszcze bardziej zamknięte. Ponieważ wanny nie są zazwyczaj częścią łazienki w piwnicy, są to idealne miejsca do włączenia tego typu idei.

Uaktualnienie z umiarkowanymi armaturami. Aktualizacja armatury w twojej piwnicy łazienki daje przestrzeni natychmiastowy facelift. Jednakże, ja no jest konieczny wydawać fortunę na wysokiej klasy oświetleniu lub kranach dostawać wielkiemu efektowi. Drogie nie zawsze oznacza lepsze. Istnieje duża liczba mniej kosztownych opraw, które są piękne i nie łamią banku.

Rozjaśnij przestrzeń. Piwnica może być ciemnym i ponurym miejscem. Aby ożywić łazienkę w tej części domu, mądrze jest pomalować ściany jasnym satynowym lub półpołyskowym wykończeniem. Dzięki temu światło będzie odbijać się od ścian i wnosić do pomieszczenia światło. Jasny kolor da również iluzję większej przestrzeni. Aby przedstawić wygląd podniesionego sufitu, należy pomalować tę część pomieszczenia dwoma odcieniami jaśniejszymi od ścian.

Jeśli w pomieszczeniu znajduje się okno, należy pozbyć się ciężkiej obróbki okien i zastąpić je drewnianymi żaluzjami zawierającymi ziemską fakturę. Zapewnia to prywatność, a jednocześnie pozwala na przenikanie światła do wnętrza pomieszczenia.

Akcesoria są wszystkim. Jeśli nie masz tony pieniędzy, aby przebudować swoją łazienkę w piwnicy, niedrogi upgrade może być twój akcesoria w przestrzeni. Wyrzuć swoją starą bieliznę kąpielową i dodaj puszyste ręczniki, które stworzą atmosferę przypominającą spa. Aby zakończyć tę przestrzeń w stylu, połącz te przedmioty z nową matą i dywanikami.