Wskazówki, jak wykonać transformację półkąpieliska

blog_2

Posiadanie pół-łazienki w pobliżu głównego miejsca spotkań w swoich mieszkaniach, takich jak kuchnia, foyer lub salon, jest nie tylko wygodne dla członków gospodarstwa domowego i gości, ale może również zwiększyć wartość odsprzedaży domu. Jeśli Twoja pół-łazienka widział lepsze dni, jednak może być konieczne, aby przebudować obszar, aby zwiększyć jego estetyczny wygląd i zmaksymalizować jego użyteczność. Poniżej znajduje się kilka wskazówek na temat tego, jak można zakończyć udany projekt przebudowy pół-łazienki:

Zaktualizuj swoją łazienkę za pomocą umywalki wypisowej

Transformacja twojego pokoju proszkowego może nie być tak trudna, jak ci się wydaje. Na przykład, w małym pomieszczeniu, takim jak pół-łazienka, można zmienić jeden przedmiot i stworzyć zupełnie nowy wygląd. Jeśli w Twojej łazience znajduje się przestarzały lub zwykły zlew, zastąp go zlewem na naczynie, małą komodą lub zlewem na cokole.

Ubierz podłogę

Zmiana podłogi powinna być również częścią transformacji łazienki. Chociaż może się to wydawać małym szczegółem, instalacja luksusowej podłogi może niemal natychmiastowo zaktualizować wygląd i odczucia w pomieszczeniu. Drewno liściaste jest świetną opcją, ponieważ uszkodzenia spowodowane przez wilgoć nie stanowią problemu w półkąpielisku. Jasne drewno, takie jak dąb i klon może sprawić, że pokój będzie wydawał się większy. Kamienna płytka z granitu lub marmuru może tchnąć nowe życie w przestarzałą łazienkę, jak również płytki tego typu stanowią odważne stwierdzenie.

Dodaj boazerię

Podkreślenie szczegółów architektonicznych w małym pokoju to kolejny świetny sposób na nadanie okolicy osobowości i charakteru. Wygląd pomieszczenia proszkowego można zmienić po prostu instalując boazerie na ścianach. Wybieraj spośród naturalnych, jasnych wykończeń drewna lub kruchej, białej, błyszczącej farby, aby uzyskać natychmiastową jasność.

Zainstaluj świetlik dachowy

Czasami pół-łaźnie są schowane, a więc może brakować im naturalnego światła. Jeśli to możliwe, po zakończeniu projektu przebudowy półłazienki dodaj świetlik i ciesz się cieplejszą, łagodniejszą atmosferą w swojej łazience. Świetliki stałe lub rurowe są najlepszymi opcjami dla małych łazienek.

Chociaż Twój projekt może zająć trochę czasu i wysiłku, masz gwarancję, że będziesz zadowolony z wyremontowanej pół-łazienki oraz jej piękna i wartości dodanej do Twojego domu.