Zucchetti Gill tap

blog_2

Gill to nowa kolekcja w linii Lab firmy Zucchetti, która łączy w sobie komfort z praktycznością i estetyką w jednym produkcie.

Gill to zupełnie nowa kolekcja baterii jednouchwytowych oparta na zdolności Zucchetti do tworzenia projektów, które różnią się od siebie charakterem i złożonością, odpowiadając na wiele różnych wymagań projektowych i instalacyjnych. Czyste i minimalne wzornictwo Gill, połączone z wysoką jakością wykonania, sprawiają, że jest to idealny wybór nie tylko do wnętrz mieszkalnych, ale także do projektów kontraktowych.

Szeroka gama produktów z kolekcji Gill cechuje się spójnością i prostotą. Idealna równowaga tego produktu, stworzona poprzez skrzyżowanie elementów cylindrycznych, z których się składa - korpusu, wylewki i dźwigni - wynika z jego precyzyjnych proporcji i oryginalnych krzywizn, pozwalających na łatwy, harmonijny montaż w bardzo różnorodnych konfiguracjach.

W odpowiedzi na wymagania współczesnego rynku, każdy element jest zaprojektowany tak, aby stworzyć smukły przedmiot, dzięki czemu powstaje produkt, który jest przystępny cenowo, a jednocześnie naprawdę wyjątkowy.

Gill jest wyposażony w spiekane wkłady ceramiczne o średnicy 25 cm i certyfikowane zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi standardami. Korpus i uchwyty są wykonane z mosiądzu z innymi elementami z materiału odpornego na korozję i skalowanie.

Kolekcja Gill jest dostępna w wykończeniach chrom, nikiel szczotkowany i tłoczony, matowy czarny.