Gorące trendy dla pięknej przebudowy łazienki

blog_2

Myślisz o zamienieniu swojej starej, zmęczonej łazienki w przytulny azyl? Jeśli tak, to teraz jest na to idealny moment. Zaplanowanie przebudowy teraz, zanim pogoda zrobi się zbyt gorąca, zapewnia właścicielom domów, że ich oaza będzie gotowa do odpoczynku, odświeżenia i umycia się z brudów dnia z letnich zajęć.

Chociaż przebudowa łazienki jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na ulepszenie domu, nadal będziesz chciał mieć pewność, że armatura, kolory, które wybierzesz dla swojej nowej oazy są tam z najlepszymi z tego, co 2016 ma do zaoferowania. Mając to na uwadze, oto kilka wskazówek na temat tego, czego należy szukać podczas projektowania nowej łazienki.

Umywalki korytkowe i wanny wolnostojące.

Oba te elementy dodadzą charakteru przebudowie Twojej łazienki. Czasami nazywane zlewozmywakiem dwukomorowym, zlewozmywaki korytkowe są elegancką i poręczną cechą, która łączy w sobie funkcjonalność i odważną osobowość. Ten trend pojawił się po raz pierwszy na scenie w zeszłym roku, ale powinien nabrać rozpędu w 2016 roku.

Wanny w zabudowie podupadają, w rzeczywistości często są zastępowane przez prysznice wchodzące. Jeśli nalegasz na posiadanie wanny, poszukaj jej w ciekawym kształcie wyposażonej w wylewkę do wanny. Dostępność. Starzenie się jest nadal gorącym tematem, szczególnie wśród seniorów i ich dorosłych dzieci. Jeśli planujesz pozostać w domu w swoich złotych latach, wyposaż łazienkę w prysznic, który jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, z zerowym progiem, siedzeniami prysznicowymi i chwytakami ułatwiającymi poruszanie się z jednego obszaru do drugiego. Open Storage. Niezależnie od tego, czy preferujesz przechowywanie pod zlewozmywakiem, czy w zabudowie ściennej, otwarte półki to prawdziwa wrzawa. Otwarte półki pozwolą Ci zwinąć duże, wygodne ręczniki i postawić je na wystawie, by poczuć się przytulnie. Jeśli wolisz, możesz również popisać się mydłami, muszlami lub innymi dekoracjami, aby ubrać ten obszar. Kolory. Zapomnij o beżu i wszystkich jego różnych neutralnych odcieniach. Gorące kolory na rok 2016 to szarości wraz z czernią i bielą w tandemie. Ten ostatni jest szczególnie modny, gdy chodzi o płytki, ponieważ wysoki kontrast może prowadzić do odważnych wzorów. Różne odcienie szarości są nadal popularne, co stanowi kontynuację trendu, który rozpoczął się kilka lat temu. Biały i szary w połączeniu z szarym i turkusowym jest popularny.

Jeśli chodzi o kolorystykę dodatków i akcentów, szukaj rozprysków koloru w odcieniach fioletu, lawendy i fioletu. Dobrym wyborem jest blado-fioletowa szarość, lub wybierz akcenty w kolorze morwy lub fioletu.