Bezpieczne czyszczenie łazienki

blog_2

Utrzymanie łazienki w czystości z konsekwentnym wysiłkiem jest najlepszym sposobem na to, aby Twoja przebudowana łazienka wyglądała jak najlepiej. Ważne jest, aby pamiętać, że bezpieczne korzystanie z produktów czyszczących w domu jest czymś, o czym zawsze należy pamiętać. Zapoznaj się z naszą listą zalecanych środków czyszczących i instrukcjami dla Twojej łazienki.

W duchu Narodowego Tygodnia Zapobiegania Zatruciom, pamiętaj, aby zawsze stosować się do tych wskazówek:

Naturalne produkty nadal mogą być toksyczne. Naturalne środki czyszczące powinny być używane z taką samą ostrożnością jak produkty komercyjne. Zawsze używaj rękawiczek i dbaj o wentylację miejsca, w którym sprzątasz. Te środki ostrożności są ważne przy stosowaniu każdej substancji czyszczącej.

W miarę możliwości używaj łagodnych produktów. Większość czynności związanych z czyszczeniem można wykonać przy użyciu łagodnych produktów, takich jak ocet i soda oczyszczona. Używaj amoniaku i wybielaczy tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

detergenty

Zawsze czytaj etykietę. Może to brzmieć jak oczywisty oczywistość, ale zawsze należy czytać etykietę produktu i zwracać uwagę na słowa takie jak "uwaga" lub "niebezpieczne".

Niektóre mieszaniny mogą być niebezpieczne. NIGDY nie powinieneś mieszać amoniaku i wybielacza razem. Ta mieszanka wytwarza toksyczne gazy.

Zabezpiecz swoje produkty czyszczące przed dziećmi. Upewnij się, że wszystkie produkty czyszczące są niedostępne dla dzieci i zwierząt domowych. Nawet coś tak prostego jak pełne wiadro wody pozostawione bez nadzoru może grozić utonięciem.

Oznaczaj produkty domowej roboty. Najlepiej jest zawsze przechowywać produkty czyszczące w ich oryginalnych pojemnikach. Jeżeli mieszasz produkty domowej roboty, pamiętaj, aby dokładnie je oznaczyć i zawsze używaj nowych, czystych pojemników do przechowywania produktów domowej roboty.

Umyj ręce po sprzątaniu. Zawsze pamiętaj, by umyć ręce po użyciu produktów czyszczących.