Kolekcje Stilus i Cezar firmy Caleido

blog_2

Gama Caleido rozszerza się o Stilusa i Cezara, dzięki współpracy Caleido z Giuseppe Bavuso.

Stilus - projekt Giuseppe Bavuso

Grzejnik i oświetlenie to innowacyjny hybrydowy system, który ponownie bada zasady zaangażowania w ten pierwszy wspólny wysiłek Caleido i Giuseppe Bavuso. Ten złożony projekt harmonijnie łączy w sobie ciepło i światło i może być wykorzystywany jako element dekoracyjny.

Dostępny w różnych formatach, Stilus łączy w sobie precyzję i estetykę z wieloma funkcjami, takimi jak lampa podłogowa połączona z funkcją ogrzewania. Trwałość produktu jest główną cechą Stilus'a, ponieważ większość profili aluminiowych posiada dożywotnią gwarancję, a produkt po zakończeniu okresu użytkowania może być w 100% poddany recyklingowi.

Stilus jest dostępny w czterech modelach, które dostosowują się do licznych wymagań współczesnego życia:

  • Stilus pojedynczy - łatwo przesuwna, wolnostojąca półkolumna;
  • Stilus podwójny - dwie asymetryczne półkolumny, które ożywiają najbardziej ukryte narożniki pomieszczenia;
  • Stilus wall - naścienne dzieło sztuki;
  • Stilus divider - kilka elementów połączonych w jedną dzielnik;

Cezar - projekt badawczo-rozwojowy Caleido

Nowe estetyczne kształty i funkcje zapewniające kompleksowe rozwiązania zostały wprowadzone do gamy mosiężnych podgrzewaczy do ręczników Caleido firmy Caesar. Gama Cezar posiada cechy modułowe z klasycznymi, wyszukanymi liniami i silnym klimatem retro z całą funkcjonalnością i jakością produktu Caleido.

Wysokiej jakości wykończenia w tym chrom, brąz, złocenie i miedź podkreślają design tego eleganckiego grzejnika. Nowością w kolekcji Cezara jest Cezar Floor - nowa wersja Cezara z przyłączem podłogowym oraz Cezar Short - elektryczna wersja bez instalacji, wykonana z krótszych rur.