Trendy łazienkowe na rok 2021

blog_2

Minęły czasy nudnych łazienek. Przez wiele lat projektowanie łazienek było pomijane i ignorowane. Obecnie, modna łazienka może być doskonałym punktem sprzedaży dla domu. Łazienka nie jest już miejscem, które można odpisać, jeśli chodzi o wygląd i projekty.

Jesteśmy zawsze świadomi tego, co się dzieje i co działa w odniesieniu do projektowania łazienki. Niezależnie od tego, czy Twoja łazienka jest mała, czy przestronna, możemy uwzględnić te trendy z 2021 roku, aby stworzyć każdy rodzaj wyglądu i stylu, jaki chcesz. I choć zdajemy sobie sprawę z tego, że trendy przychodzą i odchodzą, nasi eksperci zaprojektują trwały wygląd, który przetrwa próbę czasu... aż będziesz gotowy na kolejną zmianę.

Oto kilka z naszych ulubionych trendów łazienkowych na rok 2021, na które warto zwrócić uwagę. Mogą one służyć jako inspiracja dla Twoich wymagań dotyczących renowacji łazienki. Użyj ich jako podkładki startowej, aby pokazać swoją osobowość.

Tak wiele miejsca

Im bardziej weselej, jeśli chodzi o przestrzeń! Pomyśl o tych przestronnych, pięciogwiazdkowych hotelowych łazienkach, które pozostawiają Ci dużo miejsca do poruszania się, dzięki czemu możesz poczuć się luksusowo. Możesz nigdy nie chcieć wychodzić.

Jak możesz wejść w ten trend, jeśli twoja przestrzeń jest mała? Chociaż nie będziesz miał takiej samej powierzchni jak łazienka dwa razy większa od twojej, możemy pomóc ci osiągnąć uczucie przestronności poprzez zmianę koloru płytek na coś jaśniejszego i jaśniejszego. Możemy również zamienić Twoją dotychczasową wannę na prysznic stojący. Dodanie luster tworzy również iluzję większej przestrzeni nawet w najmniejszych łazienkach. Chodzi o percepcję, a my uważamy, że wszystko jest możliwe.

Smukły regał

Uciążliwe szafki i nieporęczne skrzynki nie pasują do dzisiejszej nowoczesnej łazienki. Szuflady wypełnione śmieciami i zagraconymi blatami stwarzają tylko wrażenie chaosu, nie ma w tym nic szykownego. Dzięki nowoczesnym, minimalistycznym półkom, Twoja łazienka zmieni się z ciasnej w chłodną, a Ty nadal będziesz miał dużo miejsca na ręczniki, przybory toaletowe i inną łazienkę. Przeprojektujemy Twoją przestrzeń w taki sposób, aby nie tylko zapewnić więcej miejsca na eksponowanie naszych najwyższej jakości płytek, ale także uprościć przechowywanie w miejscach, w których wszystko jest otwarte i łatwe do znalezienia.

Mamy wiele niesamowitych akcesoriów, z których możesz wybrać, aby stworzyć ten trend 2021. Od "narożników" po półki robione na zamówienie, wyciśniemy bałagan i zapewnimy Ci pozbawioną kości łazienkę, w której liczy się styl oszczędzania miejsca.

Śmiało Mroczny

Zabierz swoją łazienkę na ciemną stronę z wyglądem, który jest niczym innym jak słodkim i słonecznym. Być może całkowicie czarna łazienka nie była na liście uaktualnień, ale gdy zobaczysz, jak wysokiej klasy ten luksusowy wygląd może być, będziesz handlować w swoich bieli, beżów, kremów i pasteli na 50 odcieni czerni. Świece, kinkiety i dobrze rozmieszczone lustra dodadzą zmysłowego i łabędzistego uroku.

Złóż oświadczenie

Ściany reklamowe są w tym roku, pozwalając ludziom wykorzystać ich kreatywność, aby dodać splash stylu. Kiedy nie możesz zaangażować koncepcji do całej łazienki, wybierz skoncentrowaną ścianę i idź na całość. Być może wolelibyście wybrać wyróżniające się płytki, które naprawdę wyskakują, tapetę z tym "czynnikiem wow" lub asortyment miniaturowych luster typu mix-and-match, aby dodać element odblaskowy. Limitem jest niebo, więc porzuć swoje z góry założone pomysły na to, jak powinna wyglądać łazienka i pozwól, aby jedna ze szczęśliwych ścian wyeksponowała się.

Czy takie stwierdzenia cię denerwują? Nie wiesz, jak śmiały możesz być, nie wchodząc na górę? Możemy wymyślić wygląd, który nie jest zbyt odważny czy dramatyczny, ale mimo to pokazuje, że masz inteligentne poczucie stylu. A ponieważ przeprojektowujemy Twoją łazienkę tak, aby odzwierciedlała ten radosny trend, możemy dodać więcej elementów, jeśli chcesz zająć się nim na wycięcie lub dwa.

To jest rok, w którym warto się zanurzyć i spróbować nowego trendu. Pomożemy Ci dowiedzieć się, które z nich mają sens dla Twojej przestrzeni, budżetu i osobowości. Twoja łazienka jest gotowa na rock 21!